wersja do druku
Dziś jest: środa, 22 05 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Darowizna Fundacji „ORLEN – DAR SERCA” dla OSP Wójcin

Fundacja „ORLEN – DAR SERCAprzyznała darowiznę pieniężną Ochotniczej Straży Pożarnej  w Wójcinie, gm. Paradyż w kwocie 2 000,00 zł na zakup sprzętu ratowniczego.

Dokonano zakupu detektora wielogazowego do gazów niebezpiecznych typu: chlor, siarkowodór, tlenek węgla (czad), gazy wybuchowe), który został wpisany na stan wyposażenia  jednostki OSP Wójcin – jednostki włączonej do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego.

Zakup powyższego sprzętu na wyposażenie jednostki przyczynił się do sprawniejszego prowadzenia akcji ratowniczo-gaśniczych, zwłaszcza w pierwszej fazie działań. Szybkie użycie profesjonalnych przyrządów pomiarowych do gazów niebezpiecznych, pozwoli uniknąć dodatkowych zagrożeń np. wybuchowych w strefach niebezpiecznych,  tak dla samych strażaków-ratowników, jak również osób poszkodowanych lub innych biorących udział w działaniach ratowniczo-gaśniczych.Marzec 7, 2019