wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Debata społeczna – „Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa”

„Bezpieczeństwo to nasza wspólna sprawa” pod takim hasłem 19 marca br. odbyła się kolejna debata społeczna zorganizowana przez opoczyńską Policję. Tym razem do rozmowy o szeroko rozumianym bezpieczeństwie zaproszeni zostali mieszkańcy gminy Paradyż. Spotkanie zorganizował komendant paradyskiego komisariatu policji wraz z Wójtem Gminy Paradyż.

W sali Urzędu Gminy w Paradyżu odbyła się debata społeczna  poświęcona poprawie bezpieczeństwa na terenie gminy Paradyż. Spotkania z mieszkańcami mają  na celu zdiagnozowanie potrzeb i oczekiwań społeczeństwa w zakresie poprawy bezpieczeństwa. W debacie udział wzięło około 50 osób, w tym I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie mł.insp. Dariusz Szulc, Wójt Gminy Paradyż, Naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego opoczyńskiej policji, Komendant Komisariatu Policji w Paradyżu i oczywiście mieszkańcy gminy Paradyż.  Spotkanie rozpoczął Komendant paradyskiego komisariatu, który zaprezentował analizę stanu bezpieczeństwa ma terenie gminy. Następnie głos zabrali zaproszeni goście. Na zadawane przez mieszkańców pytania odpowiadał mł. insp. Dariusz Szulc, który podkreślił, iż tylko dzięki współpracy z samorządowcami, mieszkańcami przy wzajemnym zrozumieniu możemy w skuteczny sposób zminimalizować zjawiska społecznie nieakceptowane.

deb1 deb2

deb3 deb4

deb5 deb6

 

 

Na zakończenie, uczestnicy wypełnili anonimowe ankiety dotyczące oceny stanu bezpieczeństwa oraz oczekiwań wobec policji. Spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej” polegającego na koordynacji działań Policji, administracji rządowej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.
źrodło: www.opoczno.policja.gov.pl

 

 Marzec 25, 2014