wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 22 07 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już

EUFORIA W WÓJCINIE – OSP WÓJCIN MISTRZEM POLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Historyczne zwycięstwo odniosła drużyna OSP Wójcin z gm. Paradyż w X jubileuszowym Ogólnopolskim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek OSP o Puchar Prezesa Zarządu Głównego Związku OSP RP, który odbył się w dniach 6-7 kwietnia 2019r. miejscowościach Rogowo – Gąsawa, powiat żniński, woj. kujawsko-pomorskie. Do rozgrywek  przystąpiło 10 strażackich drużyn reprezentujących poszczególne województwa. Mecze eliminacyjne odbywały się systemem każdy z każdym oraz dodatkowe mecze finałowe.

Założeniem naszej drużyny, widząc nasze zasoby sportowe, było oczywiście zwycięstwo w turnieju ogólnopolskim.

Już po pierwszym dniu turnieju po 6 meczach byliśmy na prowadzeniu, drugi dzień był trudny z uwagi na mecze z drużynami z najlepszej  4.

Sportowa integracyjna atmosfera ze strażakami z całej Polski oraz  bojowe nastawienie na zwycięstwo przyniosły oczekiwany historyczny sukces w  90  historii OSP Wójcin.

 Drużyna OSP Wójcin z gm. Paradyż, która wygrała prawie wszystkie mecze: 7 zwycięstw, 1 remis,  jedna przegrana. W finale zmierzyła się z drużyną OSP Wapno z powiatu żnińskiego, wygrywając finałowy mecz po serii rzutach karnych. Trzecie miejsce zajęła drużyna OSP Marcinkowo Dolne z powiatu żnińskiego.

W zwycięskiej drużynie OSP Wójcin grali: Michał Molin, Mariusz Koćmin, Mariusz Wach, Hubert Wach, Artur Wach, Sebastian Śliwka, Kamil Ruś, Marcin Zapalski, Michał Kołek. O motywacji, zaangażowaniu zawodników i sile naszej drużyny niech świadczy fakt: Mateusz Śliwka – brakujące ogniwo 10-osobowej drużyny,  przybył po pierwszym dniu zmagań pokonując ponad 300 km i pomógł w zwycięstwie. Było warto!

Organizacyjnie, całym sercem,  duchowo, dopingował i mobilizował przez trudne dni zmagań Andrzej Śpiewak wiceprezes jednostki i komendant gminny OSP.

Nagrody rzeczowe i puchary ufundowali  i wręczali przedstawiciele m.in. Zarządu Głównego ZOSP RP w Warszawie, Zarządu Powiatowego ZOSSP RP w Żninie, przedstawiciele władz samorządowych, gmin,  KW PSP województwa kujawsko-pomorskiego – w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Komendant Powiatowy PSP w Żninie st. bryg. Grzegorz Rutkowski.

Szczególne podziękowania w organizacji turnieju p. Wojciechowi Rudalskiemu – Wójtowi Gminy Paradyż, firmom: Ceramika Paradyż,  PHUP Rolmex Sławomir Rek oraz Nadleśnictwu Opoczno składa zarząd Jednostki OSP Wójcin.

 

 Gratulacje. Gratulacje. Gratulacje!

 

A KTO NAJLEPSZY W POLSCE W 2019R.???

OCZYWIŚCIE. 

OSP WÓJCIN

GMINA PRARADYŻ.

POWIAT OPOCZYŃSKI

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

 

OSP WÓJCIN

 Kwiecień 16, 2019