wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Granty sołeckie 2019

Urząd Gminy w Paradyżu  pragnie poinformować , iż w związku z udzieleniem z budżetu Województwa Łódzkiego pomocy finansowej jednostkom samorządu terytorialnego województwa łódzkiego w formie dotacji celowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych Gminy w zakresie realizacji małych projektów lokalnych ,  realizowanych na terenach wiejskich zostały wyłonione 3 wnioski złożone przez Sołectwa naszej gminy otrzymały dofinansowanie .  

Wnioskowana kwota pomocy dla każdego z sołectw  wynosi 10 000,00zł

O przyznanie pomocy finansowej starało się sołectwo Przyłęk z projektem pod nazwą – Integracja międzypokoleniowa „ Zdrowo na wesoło”. Celem tego projektu jest działalność wspomagająca rozwój społeczności wsi Przyłęk, w tym dzieci i osób w wieku emerytalnym poprzez integrację i aktywizację mieszkańców sołectwa Przyłęk .

Kolejnym z wnioskodawców były sołectwo Mariampol z projektem pod nazwą – Tradycjo Trwaj „ Mariampol przekazuje polskie obyczaje” . Dzięki realizacji projektu , działania mieszkańców wpłyną na rozwój własnej miejscowości i wzmocnienie procesu odnowy wsi w regionie , jak również ożywienie życia społecznego i integracji mieszkańców wioski Mariampol .

Trzecim z wnioskodawców było sołectwo Popławy Kolonia z projektem o nazwie „ Budowa altany rekreacyjnej z miejscem spotkań przy ognisku i grillu” Najważniejszym celem projektu jest pobudzenie aktywności społecznej mieszkańców Popław Kolonii poprzez poszerzenie obecnej infrastruktury znajdującej się na terenie działki sołeckiej  o plenerową zabudowę rekreacyjną .

Udział własny sołectw to kwota 1 050, 00 zlCzerwiec 3, 2019