wersja do druku
Dziś jest: środa, 19 06 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Idzie wiosna, zbliża się Wielkanoc …

15 marca 2019 r. (piątek) w Szkole Podstawowej w Przyłęku odbyły się warsztaty rękodzieła ludowego. Zajęcia te poprowadziły twórczynie ludowe z Koła Gospodyń Wiejskich w Woli Załężnej Panie: Janina Wolowska, Teresa Wróbel oraz Małgorzata Gąsiorek. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie, zainteresowani rodzice i nauczyciele. Panie pokazały jak zrobić opoczyńskie pisanki i palmy wielkanocne. Wszyscy chętnie robili kwiaty z kolorowej bibuły, aby później skomponować z nich piękne palmy. Uczniowie z klas starszych pod kierunkiem Pań spróbowali pisać pisanki techniką batikową (tj. pisanie woskiem). Na koniec zajęć wszyscy z podziwem oglądali efekty pracy, oko cieszyły urocze pisanki do świątecznych koszyczków i misternie wykonane palemki w kolorach wiosny. Tak miłe i pożyteczne spotkanie wprowadziło nas w okres przygotowań do największych chrześcijańskich Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.Marzec 22, 2019