wersja do druku
Dziś jest: piątek, 19 04 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Jasełka w Szkole Podstawowej w Wójcinie

Czas oczekiwania na Boże Narodzenie należy do najpiękniejszych w roku. Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką pani Edyty Gwadery.

W tym roku szkolnym odbyły się one 20 grudnia ( czwartek). Swoja obecnością zaszczycili nas ksiądz proboszcz Wacław Sztandera oraz licznie zebrani rodzice naszych uczniów.

Uczniowie klasy IV wraz z przedstawicielami klas I, II, IV, V, VII oraz VIII mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności artystycznych – aktorskich, wokalnych i muzycznych. W pięknej scenografii i specjalnie przygotowanych kostiumach wprowadzili publiczność w świąteczny nastrój.

Mieliśmy po raz kolejny możliwość przeżyć historię narodzin Jezusa. Przedstawienie przeplatane było kolędami, pastorałkami w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów oraz czas poświęcony na próby – opłacił się . Jasełka bardzo się podobały o czym świadczyły gromkie brawa na zakończenie występu. Na zakończenie zabrała głos Pani Dyrektor oraz ksiądz proboszcz Wacław Sztandera  – złożyli życzenia wszystkim obecnym wszelkiego dobra oraz radosnych świat Bożego Narodzenia. Skierowali również słowa podziękowania do młodych artystów, którym podziękowali za kultywowanie tradycji chrześcijańskich obchodów świat Narodzenia Pańskiego.Styczeń 23, 2019