wersja do druku
Dziś jest: środa, 19 06 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

OSP Wójcin mistrzem województwa łódzkiego w halowej piłce nożnej

Historyczne zwycięstwo odniosła drużyna OSP Wójcin z gm. Paradyż w V Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej OSP województwa łódzkiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP, który odbył się w dniu 16 marca w Szczercowie w powiecie bełchatowskim. Powitania wszystkich drużyn dokonał dh Tadeusz Karcz Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego  ZOSP RP w Łodzi, który zaprosił wszystkie drużyny do sportowych zmagań.

Do rozgrywek  przystąpiło 13 strażackich drużyn reprezentujących poszczególne powiaty województwa łódzkiego. Mecze eliminacyjne odbywały się w 4 grupach, z których wyłoniono po 2 najlepsze drużyny do fazy finałowej.

Po meczach pełnych  emocji, sportowej walki i seriach rzutów karnych zasłużone zwycięstwo odniosła drużyna OSP Wójcin z gm. Paradyż, która wygrała prawie wszystkie mecze (1 remis), a w finale zmierzyła się z drużyną OSP Wola Cyrusowa z powiatu brzezińskiego, wygrywając mecz (1:1) po serii rzutach karnych 3:2. Trzecie miejsce zajęła drużyna OSP Bełdów z pow. zgierskiego.

Za najlepszego zawodnika turnieju uznano dh Kamila Ruś z OSP Wójcin, za najlepszego strzelca (4 bramki) dh Michała Molina również z OSP Wójcin,  zaś najlepszym bramkarzem w turnieju został dh Tomasz Rusek z drużyny OSP Magdalenów, pow. bełchatowski.

W zwycięskiej drużynie OSP Wójcin grali: Michał Molin, Mariusz Koćmin, Mariusz Wach, Hubert Wach, Artur Wach, Mateusz Śliwka, Sebastian Śliwka, Kamil Ruś, Marcin Zapalski, Michał Kołek. Swoją drużynę gorąco dopingował i mobilizował komendant gminny OSP i wiceprezes OSP Wójcin -Andrzej Śpiewak.

Nagrody rzeczowe i puchary wręczali dh Jan Ryś Prezes Zarządu Wojewódzkiego  ZOSP RP w Łodzi wraz z przedstawicielami władz samorządowych.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych w zawodach, już  krajowych X Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych, które odbędą się w dn. 6-7 kwietnia w powiecie żnińskim w woj. kujawsko-pomorskim.

Drużyna ma szansę na udział w turnieju na szczeblu ogólnopolskim.Marzec 19, 2019