wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Piknik Rodzinny 2019 – Wielka Wola

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. na terenie Gminy Paradyż odbył się piknik  rodzinny, który rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w Kościele  pw. Przemienienia Pańskiego w Paradyżu. Mszy przewodniczył biskup Piotr Turzyński.

Po uroczystym nabożeństwie wszyscy uczestnicy mszy świętej udali się na pobliski stadion w marszu pod hasłem „ Marsz dla życia i rodziny”. Po części oficjalnej i przedstawieniu programu pikniku na scenie zaprezentowały się dzieciaki z zespołu „Koniczynki” które zaśpiewały piosenki ludowe , w dalszej części były występy artystyczne oraz koncert zespołu „Moja rodzina”. Wystąpił także zespół dziewcząt działających przy Szkole Podstawowej w Paradyżu .

Licznie zwiedzane były stoiska wystawców, gdzie odbywały się  konkursy z nagrodami. Dzieci mogły również korzystać z darmowych dmuchańcy, przejażdżek na kucykach, karuzeli i malowania buziek. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz kulinarnego talentu  finalisty znanego programu kulinarnego.  Wszyscy chętnie mogli zapoznać się z pracą strażaka, czy też ratownika medycznego, pokazywana również była pierwsza pomoc. Każda z atrakcji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych.

Punktem kulminacyjnym festynu był koncert znanej gwiazdy disco – polo    Zenka Martyniuka który zgromadził  tłumy fanów, którzy wspólnie z artystą śpiewali jego piosenki a sam koncert był nagrodzony  gromkimi brawami i bisem. Festyn zakończyła  zabawa taneczna która trwała do późnych godzin popołudniowych .

Bardzo dziękujemy,  że festyn został zorganizowany na stadionie w Wielkiej Woli.

Dziękujemy za osobiste zaangażowanie Posłowi RP Panu Robertowi Telusowi i Fundacji „ Dar dla potrzebujących”Czerwiec 11, 2019