Dziś jest: środa, 19 06 2019

Piknik Rodzinny 2019 – Wielka Wola

W niedzielę 9 czerwca 2019 r. na terenie Gminy Paradyż odbył się piknik  rodzinny, który rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą w Kościele  pw. Przemienienia Pańskiego w Paradyżu. Mszy przewodniczył biskup Piotr Turzyński.

Po uroczystym nabożeństwie wszyscy uczestnicy mszy świętej udali się na pobliski stadion w marszu pod hasłem „ Marsz dla życia i rodziny”. Po części oficjalnej i przedstawieniu programu pikniku na scenie zaprezentowały się dzieciaki z zespołu „Koniczynki” które zaśpiewały piosenki ludowe , w dalszej części były występy artystyczne oraz koncert zespołu „Moja rodzina”. Wystąpił także zespół dziewcząt działających przy Szkole Podstawowej w Paradyżu .

Licznie zwiedzane były stoiska wystawców, gdzie odbywały się  konkursy z nagrodami. Dzieci mogły również korzystać z darmowych dmuchańcy, przejażdżek na kucykach, karuzeli i malowania buziek. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz kulinarnego talentu  finalisty znanego programu kulinarnego.  Wszyscy chętnie mogli zapoznać się z pracą strażaka, czy też ratownika medycznego, pokazywana również była pierwsza pomoc. Każda z atrakcji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród najmłodszych.

Punktem kulminacyjnym festynu był koncert znanej gwiazdy disco – polo    Zenka Martyniuka który zgromadził  tłumy fanów, którzy wspólnie z artystą śpiewali jego piosenki a sam koncert był nagrodzony  gromkimi brawami i bisem. Festyn zakończyła  zabawa taneczna która trwała do późnych godzin popołudniowych .

Bardzo dziękujemy,  że festyn został zorganizowany na stadionie w Wielkiej Woli.

Dziękujemy za osobiste zaangażowanie Posłowi RP Panu Robertowi Telusowi i Fundacji „ Dar dla potrzebujących”

Czerwiec 11, 2019