wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Aktualności z kategorii: Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Sierpień 4, 2014

Wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż”

Informujemy, że wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż” do 30 listopada 2014 roku.

dowiedz się więcej

Sierpień 4, 2014

Wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż”

Informujemy, że wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż” do 30 listopada 2014 roku.

dowiedz się więcej

Czerwiec 8, 2014

Program edukacji ekologicznej „Eko-Sokoły z naszej szkoły” w SP Sokołów

Po raz kolejny ekologia i ochrona środowiska stały się motywem przewodnim w działaniach podejmowanych przez Szkołę Podstawową w Sokołowie. Możliwe to było dzięki realizacji Programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej w Sokołowie pn. „Eko-Sokoły z naszej szkoły”, który realizowany był od kwietnia do czerwca br.

dowiedz się więcej

Maj 12, 2014

Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż

Gmina Paradyż w okresie od 1 marca 2014 roku do 31 sierpnia 2014 roku realizuje projekt „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż" który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

dowiedz się więcej

Maj 12, 2014

Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż

Gmina Paradyż w okresie od 1 marca 2014 roku do 31 sierpnia 2014 roku realizuje projekt „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż" który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

dowiedz się więcej

Kwiecień 8, 2013

Informacja na temat realizacji projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Wszystkie szkoły na terenie Gminy Paradyż realizują projekt "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zamieszczamy informację na temat zajęć prowadzonych w szkołach.

dowiedz się więcej

Kwiecień 8, 2013

Informacja na temat realizacji projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Wszystkie szkoły na terenie Gminy Paradyż realizują projekt "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zamieszczamy informację na temat zajęć prowadzonych w szkołach.

dowiedz się więcej

Styczeń 14, 2013

Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III w Szkole Podstawowej w Paradyżu

Szkoła Podstawowa w Paradyżu realizuje projekt systemowy „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w kl. I–III” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

dowiedz się więcej

Wrzesień 3, 2012

Informacja nt. projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Szkoły znajdujące sie na terenie Gminy Paradyż zostaną w najbliższym czasie znacznie wzbogacone o sprzęt i pomoce dydaktyczne, które zakupione zostaną w ramach Projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

dowiedz się więcej

Wrzesień 3, 2012

Informacja nt. projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Szkoły znajdujące sie na terenie Gminy Paradyż zostaną w najbliższym czasie znacznie wzbogacone o sprzęt i pomoce dydaktyczne, które zakupione zostaną w ramach Projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

dowiedz się więcej