Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Aktualności z kategorii: Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Sierpień 4, 2014

Wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż”

Informujemy, że wydłużony został okres realizacji projektu „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż” do 30 listopada 2014 roku.

Sierpień 4, 2014

Czerwiec 8, 2014

Program edukacji ekologicznej „Eko-Sokoły z naszej szkoły” w SP Sokołów

Po raz kolejny ekologia i ochrona środowiska stały się motywem przewodnim w działaniach podejmowanych przez Szkołę Podstawową w Sokołowie. Możliwe to było dzięki realizacji Programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży w Szkole Podstawowej w Sokołowie pn. „Eko-Sokoły z naszej szkoły”, który realizowany był od kwietnia do czerwca br.

Maj 12, 2014

Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż

Gmina Paradyż w okresie od 1 marca 2014 roku do 31 sierpnia 2014 roku realizuje projekt „Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż" który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Maj 12, 2014

Radosne przedszkolaki w Gminie Paradyż

Kwiecień 8, 2013

Informacja na temat realizacji projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Wszystkie szkoły na terenie Gminy Paradyż realizują projekt "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Zamieszczamy informację na temat zajęć prowadzonych w szkołach.

Kwiecień 8, 2013

Styczeń 14, 2013

Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w klasach I-III w Szkole Podstawowej w Paradyżu

Szkoła Podstawowa w Paradyżu realizuje projekt systemowy „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania w kl. I–III” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wrzesień 3, 2012

Informacja nt. projektu „Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż”

Szkoły znajdujące sie na terenie Gminy Paradyż zostaną w najbliższym czasie znacznie wzbogacone o sprzęt i pomoce dydaktyczne, które zakupione zostaną w ramach Projektu "Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III w Gminie Paradyż, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Wrzesień 3, 2012