Dziś jest: środa, 19 06 2019

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego i Krajowe Programy Operacyjne na lata 2014-2020 – spotkanie informacyjne.

Wójt Gminy Paradyż informuję, że w dniu 11 kwietnia 2019r.  w godz. 13.30 – 16.00 w Urzędzie Gminy w Paradyżu odbędzie się organizowane przez Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera, jedno z cyklicznych spotkań informacyjnych organizowanych w każdy czwartek w danej lokalizacji i powiecie (rozumiany jako zasięg terytorialny i grupa docelowa uczestników spotkania).

Spotkanie ma na celu zaprezentowanie aktualnych i planowanych w br. konkursów oraz najważniejszych założeń poszczególnych naborów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego i Krajowych Programów Operacyjnych na lata 2014-2020. Wśród omawianych zagadnień poruszane są kwestie dotyczące m.in. rozwoju firm, szkoleń dla pracowników,  ochrony środowiska, odnawialnych źródeł energii, wsparcia aktywności zawodowej osób bezrobotnych, termomodernizacji budynków oraz realizacji i rozliczania projektów (dobre praktyki). Zagadnienia te omawiają specjaliści z Urzędu Marszałkowskiego WŁ, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi oraz Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi, którzy udzielają również konsultacji indywidualnych i odpowiadają na szczegółowe pytania uczestników forum.  Dodatkowo w spotkaniach biorą udział operatorzy finansowi w charakterze konsultanta z Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Krajowego Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości, Ostrowskiego Funduszu Pożyczkowego.

Spotkanie stanowi doskonałą okazję do wymiany doświadczeń, uwag, problemów oraz opinii z zakresu pozyskiwania i wykorzystywania środków unijnych.

Uczestnikami Forum mogą być wszyscy, którzy chcą rozwijać swoje firmy i instytucje przy pomocy Funduszy Europejskich.

Zakres tematyczny spotkania

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu i prosimy o potwierdzenie udziału

Kwiecień 5, 2019