wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Spełnij Swoje Marzenie-zostań Wójtem

3 czerwca 2018 r. funkcję Wójta Gminy Paradyż pełniła Aleksandra Biegała uczennica klasy gimnazjalnej ze Szkoły Podstawowej w Paradyżu, która została laureatką konkursu „Spełnij Swoje Marzenie-zostań Wójtem.”

Był to wyjątkowy dzień dla uczennicy – Aleksandry Biegały, która przez kilka godzin miała okazję poczuć się jak włodarz gminy. Wójt Gminy Paradyż Pan Wojciech Rudalski był jedynie „głosem doradczym” podczas podejmowania decyzji, ponadto podzielił się z „Wójtem – uczniem” swoimi obowiązkami i oddał swój fotel.

             Z roku na rok „młodzieżowy Wójt” ma coraz więcej gości (interesantów) w czasie pełnienia swojej funkcji. Z różnego rodzaju prośbami przychodzą koleżanki i koledzy „Wójta – ucznia”, którzy reprezentują poszczególne szkoły. Zwycięzca konkursu mógł podejmować pewne decyzje finansowe w granicach przyznanych środków finansowych do kwoty 2500 zł. Wpłynęło 6 wniosków o wsparcie ze wszystkich szkół, które rozpatrzono pozytywnie. Kwota została rozdysponowana w całości. Praca „Wójta – ucznia” rozpoczęła się o godz. 8.00, a zakończyła o godz. 12.00.  

A oto relacja Oli.

„31 czerwca dowiedziałam się, że wygrałam konkurs i zostanę młodzieżowym wójtem gminy Paradyż. Pracę na tym stanowisku rozpoczęłam o godzinie 8:00. Odwiedziło mnie na prawdę wiele osób, między innymi ksiądz proboszcz, pani dyrektor Barbara Małecka czy przedstawicie szkół podstawowych w Wójcinie, Przyłęku i Paradyżu. Rozmowy prowadzone były na bardzo różne tematy, głównie dotyczyły Dnia Rodziny, zaplanowanego na niedzielę 9 czerwca. Miałam również możliwość wsparcia finansowego szkół znajdujących się na terenie gminy, dzięki temu na przykład Szkoła Podstawowa w Przyłęku będzie mogła zakupić nowego laptopa. Zostanie wójtem na jeden dzień dało mi wiele nowych doświadczeń, dzięki temu dowiedziałam się na czym mniej więcej polega praca w gminie. Była to z pewnością przygoda, którą zapamiętam do końca życia”.Czerwiec 5, 2019