Dziś jest: środa, 22 05 2019

Strażacka halówka 2019 – drużyna OSP Paradyż najlepsza

W dniu 3 marca 2019r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wójcinie rozegrany został VIII Turniej Halowej Piłki Nożnej Jednostek OSP z terenu gminy Paradyż. Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Paradyżu przy współpracy z Wójtem Gminy Paradyż.

W turnieju udział wzięły 4 drużyny reprezentujące jednostki OSP z terenu Gminy Paradyż. Turniej rozgrywany był systemem każdy z każdym.

Celem turnieju było rozpowszechnienie wśród członków OSP halowej piłki nożnej, poprawa kondycji fizycznej i integracja środowiska strażackiego poprzez sport oraz wyłonienie najlepszej drużyny, piłkarza i bramkarza w halowej piłce nożnej wśród jednostek OSP z gminy Paradyż na 2019 rok.

Sędzią głównym zawodów był Mariusz Koćmin, sekretarzem zawodów dh Mirosław Bociek, a nad organizacją turnieju czuwał Andrzej Śpiewak – Komendant Gminny OSP.

Wyniki meczów:

OSP Stawowice – OSP Przyłęk – 6:12,

OSP Wójcin – OSP Paradyż – 3:5,

OSP Stawowice – OSP Paradyż – 6:13,

OSP Wójcin – OSP Przyłęk – 6:3,

OSP Wójcin – OSP Stawowice – 5:2,

OSP Przyłęk – OSP Paradyż – 2:3.

Kolejność zajętych miejsc w klasyfikacji

drużynowej przedstawiała się następująco:

I   miejsce           – OSP Paradyż,

II  miejsce            – OSP Wójcin,

III miejsce            – OSP Przyłęk,

IV miejsce            – OSP Stawowice.

W zwycięskiej drużynie OSP Paradyż grali: Michalski Marcin- kapitan drużyny, Mateusz Puchała, Przemysław Brzeski, Krystian Bednarczyk.

Najlepszym piłkarzem – strzelcem 12 bramek został Łukasz Mędrecki z OSP Stawowice, a najlepszym  bramkarzem turnieju był Artur Wach z OSP Wójcin.

W dodatkowym konkursie rzutów karnych najlepszym bramkarzem został Dariusz Białecki z OSP Przyłęk.

Fundatorem nagród rzeczowych, tj. piłek, pucharów, statuetek i dyplomów był Wójt Gminy Paradyż Wojciech Rudalski – Prezes Zarządu Gminnego OSP RP w Paradyżu.

Marzec 4, 2019