wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Paradyż ROZEGRANY!!!

Nagrodzone drużyny  z Panią  dyrektor Barbarą Małecką i Panem Wójtem Wojciechem  Rudalskim.

 

W dniu 10 marca w sali gimnastycznej w Paradyżu odbył się Turniej Piłki Siatkowe o Puchar Wójta Gminy Paradyż. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn:

LUXFER Wójcin

Wójcin

PIORUNY Daleszewice

JS 2036 Paradyż

Kazimierzów

Żarnów

  

Rozgrywki między drużynowe .

 

Po oficjalnym rozpoczęciu turnieju, przystąpiono do rozgrywek które odbyły się systemem losowania drużyn . Jako pierwsze na parkiet wyszły drużyny  PIORUNY Daleszewice i LUXFER Wójcin, po zaciętej walce wynik przedstawił się następująco 15 : 13  , 11 : 15 , 15 : 9  ostatecznie wygrała drużyna z Daleszewic. Kolejnymi drużynami były  JS 2036 Paradyż oraz Żarnów, zdecydowanie od samego początku prowadziła drużyna z Żarnowa kolejno wygrywając 8 : 15 i  6 : 15. Wstępne rozgrywki zakończyła  drużyna z Kazimierzowa wygrał Wójcin 16 : 14 i 15 : 11

W półfinale zagrały ze sobą kolejno drużyny:

PIORUNY Daleszewice  –  Żarnów z wynikiem 8 : 20 , 15 : 20 dla Żarnowa

PIORUNY Daleszewice  – Wójcin z wynikiem 13 : 20  , 20 : 15 , 13 : 15  – ostatecznie wygrał Wójcin

W finale zmierzyły się drużyny z Żarnowa i Wójcina, gra była niezwykle zacięta i bardzo emocjonująca, do samego końca drużyny walczyły o wygraną. Jednak ostatecznie więcej zimnej krwi wykazali zawodnicy z  Żarnowa, wygrywając 16 : 14 i cały mecz 2 : 1 .

 

Zwycięska drużyna z Żarnowa .

 Zwycięska drużyna odebrała puchar oraz piłkę, dwie kolejne drużyny otrzymały piłki. Wszystkie nagrody zostały ufundowane przez Gminę Paradyż . Mecz sędziował p. Wojciech Rudalski , Wójt Gminy Paradyż który jednocześnie był organizatorem turnieju siatkowego .  Marzec 12, 2019