wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 22 07 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już

Występ ,, Koniczynek” z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2015 r. zespół Koniczynki wystąpił dla nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej w Sokołowie. Hasłem przewodnim uroczystości były słowa: „Za trud, uśmiech i serce”- dziękujemy. Akademia przygotowana została pod kierunkiem p. Haliny Biniek, p. Jolanty Gajzler i p. Justyny Wąsowskiej.

Członkowie zespołu, w imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły podziękowali Drogim Nauczycielom śpiewem i tańcem. Obecnością na uroczystości zaszczycili: Wójt Gminy Paradyż Pan Wojciech Rudalski, radny naszej miejscowości Pan Wiesław Wiktorowicz, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy szkoły przebywający na emeryturze. Po występie „na ludową nutę” Koniczynki zaśpiewały obchodzącym swoje święto 100 lat, złożyły życzenia oraz wręczyły piękne, czerwone róże zrobione z krepiny.

Następnie Pani Dyrektor Beata Biegała wręczyła Pani Halinie Biniek lalkę ,,Opoczniankę” w oryginalnym opoczyńskim stroju. Podarunek ten był podziękowaniem za długoletnią pracę dla zespołu oraz kultywowanie tradycji naszego regionu.

Zakończeniem tej miłej uroczystości był słodki poczęstunek – tort przygotowany przez rodziców, ciasto i herbatka. Wesołej atmosferze towarzyszyła kapela ludowa, przygrywając długo i zachęcając wszystkich do wspólnego śpiewania.

DSCF7690 DSCF7692 DSCF7700(1) DSCF7714 DSCF7725Styczeń 4, 2016