wersja do druku
Dziś jest: poniedziałek, 19 08 2019

RODO

Rozporządzenie o ochronie danych osobowych

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Rady Gminy Paradyż. Portal mieszkańca.

Tereny Inwestycyjne w Gminie Paradyż

Zainwestuj w Gminie Paradyż

Informator Gminy Paradyż

Informator Gminny

BIP

BIP

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Poznaj uroki Gminy Paradyż

Zdarzyło się w gminie

Zdarzyło się w gminie

Inwestycje unijne

Inwestycje unijne

PPWOW

PPWOW

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

System Elektronicznej Skrzynki Podawczej

U Źródeł

U Źródeł

Kapitał ludzki

Kapitał ludzki

ARiMR

ARiMR

ARR

ARR

MRiRW

MRiRW

PUP

PUP

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

Szkoła Podstawowa im. Oddziału Partyzanckiego Armii Krajowej „Błysk” w Paradyżu

GOPS

GOPS

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Szkoła Podstawowa w Sokołowie

Tekwondo Paradyz

Tekwondo Paradyz

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego

RPO WŁ

Napisz do Wójta

Wyślij pytanie do Wójta.

dowiedz się wiecej

Sonda

Jak często odwiedzasz naszą stronę

Pokaż wyniki

Loading ... Loading ...
GMINA PARADYŻ
ul. Konecka 4, 26-333 Paradyż
tel. 44 758-40-82 fax 44 758-40-24
Odwiedziło nas już
frevvy buy office 2016 key 100% genuine Outlook 2016 Product Key. Outlook 2016 Key Activate both 32 bit and 64 bit, not including CD-ROM Windows 10 Key online Windows 10 Home Key Office Professional Key sale buy Office Professional 2013 Key http://www.productkeysale.com buy cheap windows 10 key buy cheap office 2016 key buy cheap office 2013 key purchase Windows 10 Professional key

ZAPROSZENIE na wyjazd do Kielc na XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH

Wójt Gminy Paradyż zaprasza rolników z terenu Gminy Paradyż na wyjazd do Kielc na XXV Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH, który odbędzie się w dniu 17 marca 2019 r. (niedziela). Wyjazd na targi o godz. 700 z przystanku zlokalizowanego przy Urzędzie Gminy w Paradyżu.  Przejazd do Kielc jest darmowy, natomiast rolnik musi ponieść koszt biletu wstępu na targi w wysokości 10 zł/osobę – bilet normalny. Zgłaszanie osób zainteresowanych wyjazdem można dokonywać do dnia 14 marca 2019 r. do godz. 1530 pod nr tel. 44 758-40-82 lub osobiście w siedzibie urzędu, pokój nr 8. Liczba miejsc ograniczona. Zapraszamy do wzięcia udziału.

Strona WWW Targów

 Marzec 12, 2019